دعای فرج
اطلاعیه مهم
 • برگزاری عزاداری در مدرسه امام خامنه ای اسلام آباد غرب
  به گزارش مرکز مدیریت حوزه علمیه از یکم تا سوم آبان 1396 در مدرسه علمیه شهرستان اسلام آباد غرب، مراسم عزاداری بر سید و سالار شهیدان به مدت سه شب برگزار می گردد.

 • برگزاری آزمون شفاهی سطح عالی و استادی در کرمانشاه
  معاون آموزش حوزه علمیه استان کرمانشاه از برگزاری آزمون شفاهی سطح عالی و استادی با حضور اساتیدی از قم خبر داد.

 • جشنواره علامه حلی کرمانشاه به روایت آمار
  در نشست مدیران حوزه های خواهران و برادران استان کرمانشاه با نماینده ولی فقیه در استان، گزارش برگزاری جشنواره استانی علامه حلی ارائه شد.

 • همایش خانوادگی طلاب در کرمانشاه بر گزار می شود
  معاون تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه استان کرمانشاه از برگزاری همایش خانوادگی طلاب با موضوع «سبک زندگی اسلامی»، در کرمانشاه خبر داد .

اوقات شرعی
مقام معظم رهبری

جامعه مدرسین

شورای عالی

مرکز مطالعات

اخبار مهم
 • تبلیغ پارسال و امسالمان یکی باشد، کلاهمان پس معرکه است
  حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین نبوی گفت: سخنرانی های برخی مانند سخنرانی های زمان قاجار است که ابن تیمیه و... چه گفته اند. در حالی که نیاز ها و شبهات امروز جامعه ما چیز دیگری است. حتی در امروز جامعه ما نیز انگیزه درونی برخی افراد با یکدیگر، زمین تا آسمان تفاوت می‌کنند. لذا باید متوجه نیاز مخاطب باشیم.

 • ضرورت محوریت حوزه در اندیشه ورزی فرهنگی
  حوزه/ معاون تبلیغ و امورفرهنگی حوزه های علمیه کشور با تأکید بر این که نه تنها حوزه های علمیه استان ها، بلکه حوزه های شهرستان ها را باید در امر تبلیغ فعال کنیم، گفت: باید در هر شهری که دارای آسیب است، جمع اندیشه ورزی با محوریت معاونت تبلیغ حوزه تشکیل شود و در آنجا کار کند.

 • روحانیت همیشه در کنار سپاه و بسیج قرار دارد
  حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کرمانشاه ضمن بیان این که روحانیت همیشه در کنار سپاه و بسیج قرار داشته، ابراز داشت: ما در حوزه های علمیه کرمانشاه در حال تلاش برای تحقق مطالبات مقام معظم رهبری در رابطه با شاخصه های حوزه انقلابی می باشیم.

 • ترامپ باطن و حقیقت حاکمیت آمریکاست/ به جای تکیه به اروپایی ها از ظرفیت های داخلی بهره برداری کنیم
  حوزه/ حجت الاسلام ایرانی با تاکید بر این که ترامپ باطن و حقیقت حاکمیت آمریکاست، گفت: در گذشته با افرادی مواجه بودیم که درون آمریکا را پنهان می کردند و با پوشش مخملین جلو می آمدند، لذا برخی نمی توانستند حقیقت و واقعیت درون حاکمیت آمریکا را درست تشخیص دهند. اما امروز وجود ترامپ کار را راحت کرده است.

 • حال عمومی پژوهش در کشور مساعد نیست
  در جلسه شورای پژوهشی حوزه علمیه استان کرمانشاه بر ضورت توجه به آموزش پژوهش محور تاکید شد.

معاون تهذیب مدرسه علمیه آیت الله بروجردی(ره) کرمانشاه:
زائران از فرصت اربعین بهره برداری کنند
حوزه/ حجت الاسلام جلالی هنرمند زوار گفت: می توانند بهره های مختلفی از ظرفیت عظیم راهپیمایی اربعین داشته باشند. برای نمونه، وقتی افراد خدمتی می کنند روحیه تواضع، ایثار و از خودگذشتگی و خدمت و عشق ورزیدن به زوار ابا عبد الله(ع) تقویت و منتشر می شود
 ١٥:٥٣ - چهارشنبه ١٧ آبان ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در بازدید از موکب ها صورت گرفت؛
تقدیر نماینده ولی فقیه در کرمانشاه از خادمان زوار اربعین
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه کرمانشاه گفت: پذیرایی استان کرمانشاه، اعم از مردم و مسوولین از زوار اربعین سید الشهدا (ع) بی نظیر و بسیار گسترده است.
 ٢٢:٥٠ - دوشنبه ١٥ آبان ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون تبلیغ حوزه علمیه استان کرمانشاه خبر داد:
تبلیغ روحانیون کرمانشاهی در موکب ها
حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه استان کرمانشاه از فعالیت تبلیغی روحانیون کرمانشاهی در موکب ها خبر داد.
 ١٦:٤٦ - يکشنبه ١٤ آبان ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
بیانیه بسیج طلاب و روحانیون استان کرمانشاه
حوزه/ ما اساتید، طلاب و روحانیون بسیجی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای مبارزه با استکبار جهانی در این روز بزرگ پایبندی خود را به اصول خدشه‌ ناپذیر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی اعلام نموده و پیمان می بندیم تحت زعامت ولی امر مسلمین آیت الله العظمی خامنه ای همواره پشتیبان ولایت فقیه خواهیم بود.
 ١٢:٤٢ - شنبه ١٣ آبان ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علمیه کشور :
تبلیغ پارسال و امسالمان یکی باشد، کلاهمان پس معرکه است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین نبوی گفت: سخنرانی های برخی مانند سخنرانی های زمان قاجار است که ابن تیمیه و... چه گفته اند. در حالی که نیاز ها و شبهات امروز جامعه ما چیز دیگری است. حتی در امروز جامعه ما نیز انگیزه درونی برخی افراد با یکدیگر، زمین تا آسمان تفاوت می‌کنند. لذا باید متوجه نیاز مخاطب باشیم.
 ١٥:٣٨ - پنج شنبه ١١ آبان ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

ساعت
تقویم
معاونت آموزش و امور

                       حوزه علمیه

سامانه سخا

سامانه نجاح

سامانه سماوات

سامانه نجما

افق

اخبار حوزه

آدرس : کرمانشاه ٰبلوار شهید شیرودی " بلوار طاق بستان مدرسه امام خمینی " ره" مدیریت حوزه علمیه استان کرمانشاه شماره تلفن 34219978 -083